TOITUMISNÕUSTAMINE

Meie silmade tervis on tihedalt seotud meie toitumisharjumustega. Olulised toitained nagu A-, C- ja E-vitamiinid, tsink, luteiin ja oomega-3 rasvhapped mängivad olulist rolli nägemise säilitamisel ja silmahaiguste ennetamisel. Tasakaalustatud toitumine on seega võtmetähtsusega silmade tervise hoidmiseks ja parandamiseks.

Koostöö ETTAga

Silmatark teeb koostööd Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooniga, kuhu kuuluvad diplomeeritud ja/või kutsetunnistusega toitumisterapeudid ja funktsionaalse toitumise terapeudid, et üheskoos meie klientidele parimat teenust pakkuda.

Toitumisnõustaja suunab ja aitab teha õigeid toitumisvalikuid silmade tervise hoidmiseks ja parandamiseks.

Prilliraamid

Nii nagu rõivakollektsioonidel muutuvad pidevalt ka prilliraamide trendid. Enamus tootjaid tuleb iga aasta välja uute kollektsioonidega, millest osa muutub klassikaks ning osa vajub unustusehõlma. See aga tähendab, et erinevaid võimalikke prilliraame on tuhandeid. 

Nano Vista prilliraamid

Nano Vista

Raamid, mis säästavad vanema rahakotti! Kvaliteetsest materjalist vahetatavad sangad ning painduv esiosa annavad lapsele vabaduse joosta ja mängida nii nagu lapse hing ihkab.

ETE prilliraamid

été

été tagasihoidlikult elegantsed prilliraamid suudavad tuua välja iga naise näojoonte isikupära ja pehmuse, muutes naise olemuse naiselikult õrnaks ja kütkestavaks.

ÖGA prilliraamid

ÖGA

ÖGA prilliraamid on inspireeritud Skandinaavia disainist, rõhutades mehe enesekindlust, mugavust ja oskust hinnata naturaalse materjali kõrget kvaliteeti.

KOALI prilliraamid

Koali

Koali on haruldane Vaikse ookeani saarte taim, mida tuntakse kui naiselikkuse sümbolit. Prantsuse disainerite poolt loodud kõrgkvaliteedilistest ja allergia vabadest materjalidest mugav ja naiselikult isikupärane kollektsioon.

Nomad prilliraamid

NOMAD

NOMAD prilliraamid on inspireeritud noorest seiklust ihkavast hingest, millel vanusega pole mingit pistmist. Iga aasta saab disainer inspiratsiooni teatud suurlinnast, luues arhitektuurist, siluettidest ja värvidest uusi kooslusi.

Lightec prilliraamid

LIGHTEC

Raamide disainimisel ja valmistamisel on esikohal kergus ja eksklusiivne kruvideta flex-liigend, andes kandjale ülikerge tulemuse ja mugavuse, mis sööbib selliselt mällu, millest on raske hiljem loobuda.

MARIUS MOREL 1880

Neile, kes otsivad esivanemate hõngu aastast 1880. Ainulaadne võimalus kogeda seda oma silmaga. Kollektsiooniga soovitakse säilitada autentsust, mida pärandatakse edasi põlvest-põlve. Raamidele on lisatud pisidetaile, ühendades oleviku minevikuga.