Prilliraamid

NANO VISTA

 
Nüüd müügil ka Eestis NANO VISTA!

 

Raamid, mis säästavad vanema rahakotti!

 

Kvaliteet materjalist sangade vahetuse võimalus ja esiosa painduvus annavad lapsele vabaduse joosta ja mängida nii nagu lapse hing ihkab.

 

été

 

été sertifitseeritud ja limiteeritud kogus naiste tagasihoidlikult elegantsed prilliraamid suudavad tuua välja iga naise näojoonte isikupära ja pehmuse, muutes naise olemuse naiselikult õrnaks ja kütkestavaks.

 

Naiselik naine tõmbab ligi meheliku mehe pilgu ning käsitsi graveeritud lilled ei jäta kedagi ükskõikseks.

 

ÖGA

 

ÖGA prilliraamid on inspireeritud Skandinaavia disainist, rõhutades mehe enesekindlust, mugavust ja oskust hinnata naturaalse materjali kõrget kvaliteeti.

 

Elegantsed ning disainitud lihtsad vormid ei jää teistele märkamatuks.

 

ÖGA sangade eridisain tagab mugavuse ka laiema peaga meeste puhul.

KOALI

 

Koali on haruldane Vaikse ookeani saarte taim, mida tuntakse kui naiselikkuse sümbolit. Saades inspiratsiooni loodusest on Prantsuse disainerite poolt loodud kõrgkvaliteedilistest ja allergia vabadest materjalidest mugav ja naiselikult isikupärane kollektsioon.

 

Värvide mängulisus ja moesuunda jälgiv kollektsioon annab aksessuaarina juurde enesekindlust. 

 

LIGHTEC

 

Raamide disainimisel ja valmistamisel on esikohal kergus ja eksklusiivne kruvideta flex-liigend, andes kandjale ülikerge tulemuse ja mugavuse, mis sööbib selliselt mällu, millest on raske hiljem loobuda.

 

Raami disain on elegantne ja lihtne, mis sobib ennekõike neile, kes eelistavad kergust, mugavust, kaasaegsust ja lihtsust.

 

Kollektsioonis on raame nii naistele, kui meestele.

 

NOMAD

 

NOMAD prilliraamid on inspireeritud noorest seiklust ihkavast hingest, millel vanusega pole mingit pistmist. Iga aasta saab disainer inspiratsiooni teatud suurlinnast, luues arhitektuurist, siluettidest ja värvidest uusi kooslusi.

 

Kvaliteetsed materjalid, raamide mugavus, värvide kombinatsioonid tagavad kandjale stiilse ja enesekindla olemise.

 

MARIUS MOREL 1880

 

Neile, kes otsivad esivanemate hõngu aastast 1880. Ainulaadne võimalus kogeda seda oma silmaga. Kollektsiooniga soovitakse säilitada autentsust, mida pärandatakse edasi põlvest-põlve. Raamidele on lisatud pisidetaile, ühendades oleviku minevikuga.

 

Kõrgkvaliteedilised materjalid tagavad raamide kandmismugavuse.